VINAŘSTVÍ LIBĚCHOV

VÍNO ČESKÉ ZEMĚ

VINAŘSTVÍ LIBĚCHOV

VÍNO ČESKÉ ZEMĚ

Z VINAŘSTVÍ V LIBĚCHOVĚ

Vinařství Liběchov vám přináší lahodná vína ze severní části vinařské oblasti Čechy. Navazujeme na bohatou historii pěstování vinné révy sahající až do 14. století.  Vinařství kombinujeme tradiční postupy s moderní technologií tak, aby naše vína měla příjemné aroma a charakteristickou chuť. Na našich vinicích pěstujeme odrůdy Ryzlink rýnský, Rulandské modré, Rulandské bílé, Rulandské šedé a Kerner.

 

O MAJITELI

Pro mnoho lidí je pořízení vlastního vinařství snem, u nás se jednalo vlatně o náhodu, ale láska k místu to byla na první pohled. První nemovitosti jsme zakoupili na běžný inzerát realitního portálu v roce 2011. Pak následovaly další nákupy, směny, scelování pozemků, rekonstrukce jednoho ze sklepů a investice do moderní technologie. První víno naše vinařství vyrobilo v roce 2017. Od té doby rošiřujeme nabídku vín i spektrum zákazníků. Všem, kteří si zamilovali naše vína připíjíme na zdraví.

VINIČNÍ TRATĚ

Vinařství Liběchov hospodaří na třech viničních tratích. LIBĚCHOVSKÁ je viniční trať na pozvolné stráni vpravo od silnice z Liběchova do Štětí. Vinná réva se zde pěstovala zřejmě již od 18. století, ne-li dříve. Místním názvem se této lokalitě říká Na soudném. BUDYNĚ je prastarý místní slovanský název lokality vlevo od silnice z Liběchova do Štětí. POD KOSTELÍČKEM je terasovitá viniční trať rozkládající se na jižním svahu pod kostelem sv. Ducha, který tvoří dominantu města Liběchov.

OBCHODNÍ PARTNEŘI

Vinařství Liběchov nabízí svá vynikající vína nejen milovníkům charakteristických vín, ale i obchodním partnerům. Dodáváme naše produkty do vinoték, restaurací, hotelů a dalších prodejních míst po celé České republice.  Pokud máte zájem o spolupráci s naším vinařstvím, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme s výběrem produktů a nastavením výhodné spolupráce.

spolupracujte s námi

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Vinařství Liběchov přináší pro své zákazníky speciální nabídku ve formě origiálních, tématických obalů. Pro firemní klienty, kteří hledají originální způsob jak potěšit své zaměstnance, obchodní partnery nebo zákazníky, nabízíme možnost přizpůsobení obalu jejich požadavkům (umístění firemního loga, data vzniku firmy apod.). Touto speciální nabídkou můžete získat nejen výborná vína, ale i originální dárkové balení.

ZJISTIT VÍCE

Z VINIC, SKLEPA A OKOLÍ

Vinařství Liběchov je nejenom místem produkce vynikajících vín, ale také krásným a malebným místem, které stojí za návštěvu. Prohlídněte si tuto fotogalerii.

 

SPOLUPRACUJTE S NÁMI

Rádi bychom Vám nabídli možnost spolupráce s naším vinařstvím.
Pokud máte zájem o distribuci našich vín, těšíme se na Vaši zprávu.

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.